Jõuluüritused kristiine ja rocca al mare keskustes

Detsember, 2018

Jõulud Rocca al Mare keskuses

1. advendil 2. detsembril meisterdame kell 11-14 lastega jõulukaarte II korrusel Juuksiku ees.
Samal ajal ootab aatriumis lapsi jõuluvana - õpi kodus jõululuuletused selgeks! Kui jõulukaardid on valmis meisterdatud saavad lapsed kõhu täis DaVincis, kus kehtivad vaid advendi päeval eripakkumised: Buratino pitsa kanaga + mahl 4,65 € ning Jänku Jussi koorene pasta juustuga + mahl 4,65 €. Lisaks on Cafe Gallerias eripakkumine kodustele käsitööpiparkookidele Cafe Galleria peakondiitrilt! Sellel päeval on ka St. Patrickus eripakkumine, tellides lapsele lasteprae Väikese Pätu friikartulid viineritega (4.50), on 27cl mahl sinna kõrvale tasuta (va. värskelt pressitud mahlad).

2. advendil 9. detsembril toimub kell 12–16 XS Mänguasjade lõbus jõulutrall!
XS Mänguasjade kaupluses ootab lapsi jõuluvana, toimuvad põnevad tegevused ja osa saab kliendipäeva eripakkumistest. Advendi päeval kehtivad eripakkumised DaVincis: Buratino pitsa kanaga + mahl 4,65 € ning Jänku Jussi koorene pasta juustuga + mahl 4,65 €. Lisaks on Cafe Gallerias eripakkumine kodustele käsitööpiparkookidele Cafe Galleria peakondiitrilt! Sellel päeval on ka St. Patrickus eripakkumine, tellides lapsele lasteprae Väikese Pätu friikartulid viineritega (4.50), on 27cl mahl sinna kõrvale tasuta (va. värskelt pressitud mahlad).

3. advendil 16. detsembril kell 11-14 ootab osalejaid Juuksiku jõuluteemaline joonistusvõistlus.
Samal ajal ootab aatriumis lapsi jõuluvana - õpi kodus jõululuuletused selgeks! Advendi päeval kehtivad eripakkumised DaVincis: Buratino pitsa kanaga + mahl 4,65 € ning Jänku Jussi koorene pasta juustuga + mahl 4,65 €. Lisaks on Cafe Gallerias eripakkumine kodustele käsitööpiparkookidele Cafe Galleria peakondiitrilt! Sellel päeval on ka St. Patrickus eripakkumine, tellides lapsele lasteprae Väikese Pätu friikartulid viineritega (4.50), on 27cl mahl sinna kõrvale tasuta (va. värskelt pressitud mahlad).

4. advendil 23. detsembril ootab kell 11–15 lapsi uhiuus Seiklusmaa!
Seiklusmaal toimub hulgaliselt põnevaid tegevusi – päeva juhiga viiakse läbi aardejahimäng, jõulubingo, jõuludisko, vahvate piltide tegemiseks on jõuluteemaline fotonurk ning avamise puhul eripakkumine 1=2 (ostes ühe mängutunni, saad teise tasuta). Kell 11–14 ootab aatriumis lapsi jõuluvana - õpi kodus jõululuuletused selgeks! Advendi päeval kehtivad eripakkumised ka DaVincis: Buratino pitsa kanaga + mahl 4,65 € ning Jänku Jussi koorene pasta juustuga + mahl 4,65 €. Lisaks on Cafe Gallerias eripakkumine kodustele käsitööpiparkookidele Cafe Galleria peakondiitrilt! Sellel päeval on ka St. Patrickus eripakkumine, tellides lapsele lasteprae Väikese Pätu friikartulid viineritega (4.50), on 27cl mahl sinna kõrvale tasuta (va. värskelt pressitud mahlad).

Jõulud Kristiine keskuses

Tegevusi kogu perele.
Paku oma perele pühade puhul eriline elamus. O'Learyse meelelahutuskeskuses on tegevust kogu perele. Tulge mängige bowlingut, virtuaalreaalsus mänge või külastage Apollo kinorestorani. Kinokava vaata siit. Pere kõige pisematele on meil vahva lastetuba, kus asub interaktiivne liivakast. Tee virtuaalne tuur ja tutvu meie võimalustega siin.

Jõuluüritused Kristiine keskuses.
Tule veeda meeleolukas päev enda lähedastega O'Learyse meelelahutuskeskuses. Tulge mängige bowlingut, virtuaalreaalsus mänge või külastage Apollo kinorestorani. Pakume erinevaid pakette tähtpäevade tähistamiseks. Vali endale sobiv pakett või pane see ise kokku. Lisainfo O'Learyse kodulehelt.

Tagasi üles